Szanowni Państwo!
Gdynia Centrum oraz Gdańsk Oliwa. Co łączy obie te lokalizacje? My wiemy! Villa Admirał oraz Pensjonat Stara Karczma – nasze obiekty, które dzięki położeniu, świetnej obsłudze i domowej atmosferze są idealną bazą noclegową nie tylko dla turystów, ale również Gości biznesowych.
Zostań naszym stałym Gościem
Do tej pory firmom oferowaliśmy wysokie zniżki i indywidualnie dopasowane stawki. Natomiast pracownikom, którzy u nas nocowali: sprawną i uśmiechniętą obsługę oraz zaangażowanie w komfort wypoczynku między ciężkimi dniami pracy. Natomiast teraz zarówno dla firm jak i ich pracowników mamy specjalną ofertę:
Kartę Lojalnościową
Uprawniającą do rabatowania usług hotelowych. Każde wydane 10 zł w Pensjonacie „Stara Karczma” oraz „ Villi Admirał” to 1 pkt. na karcie lojalnościowej. Zgromadzonymi pkt. Można opłacać dowolne usługi w naszych obiektach. Im większa kwota rezerwacji tym kolejny pobyt w naszych obiektach tańszy !
1 pkt. = 1 zł
10 zł = 1 pkt.
W tej formie chcemy podziękować stałym Klientom za wybór naszych obiektów jako bazy noclegowej oraz zachęcić tych, którzy jeszcze u nas nie byli do poznania urokliwego Pensjonatu Stara Karczma w Gdańsku Oliwie oraz zacisznej Villi Admirał znajdującej się w centrum Gdyni.
Otrzymanie punktów za nocleg możliwe jest jedynie, gdy rezerwacja została dokonana drogą mailową, przez naszą stronę internetową, telefonicznie lub na miejscu.
Rezerwacje dokonane przez inne portale nie podlegają promocji.
Po kartę lojalnościową proszę zgłaszać się w recepcji Pensjonatu Stara Karczma oraz Villi Admirał.
Ze szczegółami oferty można zapoznać się czytając regulamin oferty.

 

📧 WYŚLIJ ZAPYTANIE O REZERWACJĘ

     ☎️ +48 731699549